Suchość w gardle i powiększony migdał

Witam mam 23 lata od jakiegoś czasu czuje suchość w gardle dziś zauważyłam że mam powiększony jeden migdalka z lewej strony byłam na morfologi w piątek i wyniki powyżej normy leukocyty 11.31 I neutrofile 8.21 I spadek lymfocytow 17.5 migdał nie jest bardzo duży ale wystaje za łuk. Na ścianie gardła mam takie jak by żółte grudki (chyba limfatyczne) byłam miesiąc temu u laryngologa skrzywienie przegrody nosowej . Czy to zaczynające się 8nfekcja czy czas do niepokoju ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Tak. Prawdopodobnie jest to spowodowane rozpoczynająca się infekcją.