Suchość w gardle, pieczenie w klatce piersiowej

Witam wczoraj w nocy zdenerwowalam sie i juz nie pierwszy raz poczulam zrobilo mi sie strasznie sucho w gardle w klatce piersiowej czulam pieczenie potem zrobilo mi sie bardzo goraco i nie moglam juz zasnac do rana.takie objawy miLam juz ok.3razy przy nerwach.kasia 40 lat

Witam. Charakter Pani dolegliwości trzeba przedyskutować z lekarzem rodzinnym - czy ból/pieczenie jest w okolicy mostka czy bardziej po lewej stronie, w rzucie serca? czy podobne dolegliwości pojawiają się przy wzmożonym wysiłku fizycznym? Za pewne pomogłoby również domowe badanie ciśnienia krwi kilka dni przed wizyta.