Suchość w jamie ustnej, złe samopoczucie, mdłości

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu codziennie jest mi niedobrze. Do tego czasami kręci mi się w głowie, mam uczucie suchości w jamie ustnej . Dzisiaj po pobraniu krwi w Ośrodku zdrowia (co nigdy mi się nie zdarzyło!), po chwili zaczęłam odczuwać silne mdłości, po chwili robiło mi się czarno przed oczami. Dzięki szybkiej interwencji pielęgniarki nie straciłam do końca przytomności, ale upadłam mimo, że prowadziły mnie we dwie. PROSZĘ o szybką odpowiedź..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz badanie hormonalne tarczycy.