Suchy, długi kaszel u 3-letniego dziecka

witam moj synek 3 i pol roku ma od trzech tygodniu ciagle ma kaszel i troszke katarek bylam z nim wczoraj u lekarza i po zbadaniu stwierdzil ze nie ma nic na oskrzelach a syropy tez nie pomagaja , wiec co to jest? jest to suchy kaszel. lekarz zapisal mu amertil w syropie.prosze o pomoc

Milena Lubowicz

Być może to wynik suchego powietrza w pomieszczeniu? Może dziecko jest alergikiem? Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie nie znając wcześniejszej historii chorób dziecka.
Pozdrawiam