Suchy kaszel i katar u 4-latki

Moja córka 4 lata, od tygodnia kaszel suchy i niewielki katar. Najgorzej jest rano codziennie dokładnie o tej samej godzinie budzi ją atak kaszlu. Daje jej syrop przeciwkaszlowy zapuszczam nos robie inhalacje i nie widzę poprawy. Co jeszcze mogę zrobić?

Milena Lubowicz

Proszę jeszcze pamiętać o odpowiedniej wilgotności i wietrzeniu pomieszczeń. Jeżeli za kilka dni nie będzie poprawy proszę udać się do pediatry, gdyż możliwe, że konieczna będzie modyfikacja leczenia. A bez badania dziecka nie jestem w stanie stwierdzić, co może być przyczyną.
Pozdrawiam