Suchy kaszel przy zapaleniu gardła u córki

Witam! moja córka obecnie ma zapalenie gardła, leczona jest homeopatycznie.dostaje granulki Belladonna,ale od rana męczy ją suchy,taki drazniący kaszel. co mogę jej podać dodatkowo???

Witam. W jakim wieku jest córka? Poniżej drugiego roku życia nie powinno się stosować leków przeciwkaszlowych bez konsultacji z lekarzem. U starszych spróbujmy Dexapico dawka dostosowana do wieku. Jeśli występuje gorączka, inne objawy, proszę skontaktować się z lekarzem