Suchy kaszel u 8-latki

Witam. Córka ma osiem lat, ma straszny suchy kaszel,naokrągło kaszle. Pani Doktor przepisała jej Neosine, Pulneo, Clemastimum i nie chce przejść , czy mogę podać jej cos innego? Ewa.

Milena Lubowicz

Mogą pomóc inhalacje z soli fizjologicznej, jeżeli ma Pani inhalator. Jeżeli nie, można po prostu dbać żeby powietrze nie było suche w pomieszczeniu, dużo wietrzyć. Może tez Pani doraźnie podać dziecku syrop przeciwkaszlowy dostępny w aptece bez recepty.
Pozdrawiam