Suchy kaszel u dziecka a podejrzenie pasożytów

Witam, od dwóch miesiecy moj syn ma suchy kaszel, bylam u pediatry i lekarstwa na suchy kaszel nie pomogly. Lekarz przepial mu rownierz lekarstwo na pasozyty. Nie wiem co mam robic. Zastanawiam się nad alergologiem. Pozdrawiam Joanna

Milena Lubowicz

Podaje Pani mało informacji chociażby odnośnie wieku dziecka czy wcześniejszych chorób. Przyczyną mogą być pasożyty, więc proponuję podać dziecku przepisany lek. Gdyby jednak nie było poprawy jak najbardziej wizyta u alergologa jest wskazana. Proszę też pamiętać o wietrzeniu sypialni i nawilżaniu powietrza, to powinno trochę złagodzić objawy.
Pozdrawiam