Suchy kaszel u półtorarocznego synka

Witam. Moj poltoraroczny synek o4dni ma suchy kaszel. Trzy dni temu bylismy u lekarza i dostal flegamine baby. Kaszel jednak jest silniejszy.. Nie ma kataru ani gorraczki

Powinnaś ponownie udać się do lekarza. 3 dni w rozwoju choroby u dziecka w tym wieku, to bardzo długi okres i może już być zupełnie inna sytuacja zdrowotna