Suplementy diety na poprawę jakości i ilości plemników

Witam. Czy moze mój mąż profilaktycznie zażywać jakieś suplementy diety na poprawę jakości i ilosci pkemnikow w celu zwiekszenia szansy zajscia szybciej w ciaze? Jak tak to jakie?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ze znanych sposobów na poprawę jakości nasienia są używanie bielizny nieuciskającej jąder, unikanie ogrzewania lokalnego krocza (np. laptop), unikanie częstych, wielokrotnych stosunków płciowych. Więcej informacji uzyskacie Państwo od urologa lub androloga.