Suplementy diety przy Zespole Aspergera

dzień dobry mam syna 7 letniego z diagnaza zespolu aspargera . Syn spożywa jedynie tran slyszlam że rownież warzne jest stosowanie suplementow diety i priobiotyki czy mozecie mi jakies polecic bardzo mi na tym zależy z góry dziekuje i czekam na odpowiedz .

Według najnowszych danych naukowych niestety żadna z zaleconych dotychczas propozycji dietetycznych nie znalazła potwierdzenia w świetle aktualnych badań naukowych public. American Academy of Neurology 2013/2014
Stąd nie mogę w pełni odpowiedzialnie zachęcać Pani do stosowania diet i suplementacji.
Natomiast zawsze istotne jest tzw. zdrowe odżywianie .

Pozdrawiam ciepło