Wysuszona skóra twarzy

Mam problem twarz jest wysuszona od pianki na zaskorniki strasznie brzydko wygląda co robić ??

Witam
Po pierwsze proszę zaprzestać używania tego produktu. Najlepiej na jakiś czas zmienić produkt na łagodniejszy. Proszę udać się do apteki gdzie sprzedawane są dermokosmetyki i poprosić o dobranie preparatu farmaceutę. Może to być jedna z popularnych sieci (hebe lub Superpharm). Na miejscu proszę spytać o próbki preparatów i po przetestowaniu w domu, zakupić ten który przyniesie ulgę. Jeśli będzie to produkt z linii trądzikowej proszę pamiętać o nawilżaniu - lekkie serum nawilżające lub maska nawilżająca bez substancji komedogennych.
Pozdrawiam
Joanna Kucharska

Proszę zmienić piankę do mycia twarzy na delikatny środek do mycia np. Cetaphil DERMACONTROL.
Proszę pamiętać, że skóra trądzikowa także potrzebuje nawilżenia- wiec wskazane są kremy nawilżające.