Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędząca i piekąca wysypka skórna

0d 13miesiecy borykam się swędzącą i pieczącą wysypką skórną, która pojawiła się w 24 tyg ciąży. Wyniki: testy płatkowe, wziewne, próby wątrobowe, przeciwciała ana, tsh, świerzb, pasożyty, morfologia, CRP, ASO - wszystkie wyniki w normie. . Leki które brałam to : Duomox, Hydroxyzinum, Afloderm o,5g, Rupafin, Maść sterydowa, Diphergan, Dexapolcort, Zinnat 500, Bedicort G. http://tinyurl.com/npuvnf3 http://tinyurl.com/oozktjg http://tinyurl.com/pq7peun. Jakie badania mogę jeszcze wykonać ?
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Sugeruję kontakt z dermatologiem. Zastosowała Pani leczenie i wykonała badania, które ja również bym przeprowadził w celu leczenia i diagnostyki zmian skórnych jakich zdjęcia Pani przesłała, a skoro nie ma poprawy to konieczna jest porada specjalisty.

0
Małgorzata Panek
69 poziom zaufania

Czy wykonywano testy skórne , z nakłuwaniem, czy tylko płatkowe? Czy zmieniła Pani w tamtym czasie jakieś kosmetyki lub proszek do prania? Należałoby przeprowadzić diagnostyke w kierunku atopowego zapalenia skóry. Proszę udać się so dermatologa.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy