Swędząca plama u nasady penisa u 32-latka

Witam!. Pokazała mi sie dziwna plama przypominająca egzemę lub skure poopazeniową, na grzbiecie penisa tuż u nasady, wielkości opuszkami małego palca. Plama lekko swędzi,moze inaczej-daje sie odczuć ze cos tam jest,jest ona zaczerwieniona ,jestem nią zaniepokojony, co to moze byc?. Ps. Współżyje jedynie z małżonka,spędzam z nią 24h/d wiec i ona jest tylko ze mną. Prosze o rozsądna opinie. Z poważaniem Łukasz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak czy inaczej najprawdopodobniej są to objawy grzybicy, co nie oznacza od razu zdrady. Można się nią zarazić naprawdę w wielu przypadkach a dodatkowo nie zawsze musi się ona dawać we znaki w obojga partnerów. Warto zastosować lek przeciwgrzybiczy.