Swędząca zmiana na karku

witam pojawiło się cos na karku wygląda jak ukąszenie przez owada ale jest większy obrzęg i to swędzi i piecze

Mikołaj Cyganok

Witam! Istnieje wiele przyczyn mogących powodować powstanie opisanych przez Panią/Pana zmian. Sugeruję zatem udać się do lekarza rodzinnego, który po ocenie wizualnej zmiany, będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie lub w razie wątpliwości skieruje do specjalisty.