Swędzące guzki i nieprzyjemny zapach członka a grzybica

mojemu chlopakowi wyskoczyly swedzace guzki na penisie i jadrach,skora na czlonku jest troche sucha i wydobywa sie dziwny zapach,czy to tez grzybica czy cos powazniejszego???
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z opisu jaki Pani przedstawiła wynika, że może to być guzek typu zapalnego. Na penisie jest szereg gruczołów potowych i łojowych, które czasami czopują się i dochodzi do ostrego stanu zapalnego. Jeżeli skóra penisa jest sucha i popękana a w dodatku oprócz zapachu wydobywa się z niego biaława wydzielina może to oznaczać infekcję grzybiczą. Polecam by Pani chłopak udał się do dermatologa.