Swędzące guzki na skórze głowy

Na skórze głowy, we włosach pojawiło się kilka małych, twardych swędzących guzków. Ponadto swędzi mnie cała głowa. Mam długie włosy i nie mogę ich zobaczyć bo są bliżej potylicy. Czy to może być coś poważnego? Nie ukrywam, że trochę mnie przestraszyło coś takiego.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. trudno diagnozować na odległość, dlatego tez polecałbym wizytę u dermatologa. Warto wykluczyć wszelkie nieprzychylne możliwości.