Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzące krostki na plecach i brzuchu - co to może być?

Zobaczyłam, że mam na plecach, brzuchu, rękach mnóstwo małych, drobnych krostek. Nie mam pojęcia, co to może być. W dodatku strasznie swędzą. Co to może być???
ponad rok temu

Terapia naprzemienna przy sterydoterapii

Czy wiesz, na czym polega terapia naprzemienna przy sterydoterapii? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat. O terapii naprzemiennej mówi dr n. med. Anna Pura-Rynasiewicz, dermatolog.

Witam!

Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu i obejrzenia zmian... Proszę udać sie do lekarza rodzinnego lub dermatologa. Przed wizytą może Pani spróbować zażyć jakiś lek przeciwalergiczny (dostępny w aptece bez recepty) - być może powodem zmian na skórze jest uczulenie na jakiś pokarm (cytrusy, ryby, orzechy, czekolada...) lub nowy proszek do prania, lub płyn do płukania tkanin.

Pozdrawiam!

Lekarz, autorka wielu publikacji naukowych.
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy