Swędzące, opuchnięte powieki

Witam. Mam 17 lat i od pewnego czasu mam kłopot z powiekami. Na początku bardzo mnie swędziały powieki, po 2 dniach wyskoczyły dziwne krostki (jakby piasek). Myślałam, że to od mrozu więc smarowałam kremem. Po następnych dwóch dniach bardzo spuchły mi okolice oczu. Poszłam więc do lekarza. Powiedział mi, że to od kosmetyków. Przepisał mi maść H****, tabletki A****, R***** i mam pić dużo wapna. Opuchlizna troszkę zeszła, lecz nie do końca. Co mam zrobić żeby to zniknęło? Proszę o szybką odpowiedź. Bardzo jestem wdzięczna. Dziękuję
17 LAT ponad rok temu

Lek. Katarzyna Szymanek

Witam,

Zaproponowane przez lekarza leczenie wydaje się być skuteczne, skoro zmiany się cofają. Na pełne ustąpienie dolegliwości należy jednak trochę poczekać, niestety nie dzieje się to szybko. Proponuję więc cierpliwie stosować leczenie i nie używać przez ten czas kosmetyków podejrzanych o wystąpienie dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie!