Swędzące palce przy paznokciach i łuszcząca się skóa

Mam na imie Ula i mam pewien Problem u rak swedza mnie palce przy paznkociach. Skora tam sie luszczy i peka z czego powstaja bolace ranki. Swedzenie czasem jest nie do wytrzymania. Pierwszy raz mam taki Problem. Koncowki palcow staly sie bardzo nie ladne z luszczaca sie skora. Prosze o porade.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji warto zgłosić się do dermatologa ponieważ wygląda to na infekcję grzybicza. Nie można także wykluczyć innej etiologii.