Swędzące zmiany skórne w obrębie brzucha, dekoltu i szyi

Witam Od kilku dni mam wysypkę, najpierw pojawiła się na brzuchu, później na dekoldzie, dzisiaj widzę, że już na szyi. Takie czerwone plamki i na dodatek zaczęły swędzieć, lekarz przyjmie mnie dopiero w piątek:( Dodam, że nic nie zmieniałam (proszek, kosmetyki, dieta), wszystko po staremu. Pije wapno, ale nie pomaga :( Proszę o radę. Z góry dziękuję.

Małgorzata Panek

Wysypka alergiczna może być również spowodowana alergią pokarmową.
Celem zmniejszenia objawów alergicznych może Pani doraźnie kupić w aptece bez recepty lek antyhistaminowy.
Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa.
Pozdrawiam