Swędzenie całego ciała u 35-latki

Mam 35 lat , i nigdy niemialam większych alergii , większych wysypek jak mają coniektórzy na pyłki kwiatów itp, jaad owadów , ale ostatnio mnie niepokoi fakt że nieraz swędzi mnie całe ciało niezniosle , niewiem z jakiego powodu ale jest to niedowytrzymania , może po jakimś jedzenieu ? biore wtedy wapno musujące i mało przechodzi od czego moge miec te dziwne objawy ?wątroba moja jest zdrowa tylko jestem lekko otyła .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa który dokładnie oceni skórę.