Swędzenie całego ciała w ciąży a cholestaza

Witam mam 31 lat jestem 3 miesiąc w ciąży to moja 3 ciąża pierwsza w 2000 r i druga 2005 roku tak teraz jak i w poprzednich ciążach bardzo mnie swędzi całe ciało bardzo się boje ze to jest choroba CHOLESTAZA bo właśnie o niej na internecie czytałam przy tamtych ciążach doktorzy mówili mi że to jest ucisk na wątrobę i dlatego mnie tak całe ciało swędzi a mam HCV typ C i właśnie boje się ze to może być ta choroba proszę o poradę co to może być

Małgorzata Panek

Bez wykonania odpowiednich badań (AspAT, AlAT, kwasy żółciowe , GGTP) nie można wykluczyć cholestazy. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam