Swędzenie dłoni i pięt

Witam mam prolem od kilku dni mnie swedza dlonie,piety,nie pomagaja zadne kremy nawilzajace cialo bo myslalam ze to z tego ze mam wysuszona skore ale nawilzylam i dalej swedzialo chociaz posmarowalam rece emolium krem i przestaly mnie swedziec.. ALe kilka dni wczesniej swedziala skora glowy ale nie mam wesz nie wiem co to moze byc? Prosze o pomoc

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia skóry nie można nic stwierdzić. Proszę zgłosić się do dermatologa.
pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.