Swędzenie i pieczenie penisa po depilacji

witam. Mam taki problem...przy goleniu "hmm hmm "sie troche pozacinalem i na drugi dzien z ranek zaczela wyplywac delikatnie substancja lojopodobna. skora zrobila sie sliska bardzo...swedzaca, pieczaca...co sie zaczelo rozprzestrzeniac...po calym dniu sie wyszuszy i luszczy...po nocy skora jest oleista. i tak codziennie na zmiane. zadnych dodatkwych objawow nie ma oprocz malenkiego rozprzestrzeniania. prosze o jakies sugestie http://tinypic.com/view.php?pic=29fp79t&s=5
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jaki Pan podaje mogą być wynikiem depilacji i nie oznaczać większej patologii. Na zdjęciu nie widać dużego stanu zapalnego, jednak nie mozna wykluczyć iż obecny stan nie powikłany nadkażeniem bakteryjnym. Warto zastosować miejscowo lek zwalczający objawy np Pimafucort.

Lek. PaweĹ Baljon

Sugeruje udanie się do lekarza, który przepisze Panu odpowiednie leki na receptę.