Swędzenie i zaczerwienienie na penisie

Witam, Spałem z dziewczyną ale nie uprawialiśmy seksu. W ogóle tego nie robimy ponieważ wiem że ona nie jest na to gotowa. Po nocy po jakimś dniu zaczął swędzieć mnie napletek, jest także zaczerwieniony delikatnie. Nie masturbowałem się. Czy może to być spowodowane zbyt długim wzwodem w nocy i w jakimkolwiek podrażnieniem w ten sposób skóry która była za długo naciągnięta. Siebie kontroluję ale ciała nie jestem w stanie. Swędzenie występuje czasem ale jest wtedy bardzo nieznośne.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane dolegliwości mogą być w rzeczywistości związane z otarciem mechanicznym lub długotrwałym wzwodem. Warto jednak wykluczyć stan zapalny lub infekcję, które mogą manifestować się podobnie.