Swędzenie i zaczerwienienie w miejscu intymnym po depilacji maszynką brata

Witam mam 18 lat i jestem aktywna seksualnie . Ostatnio przez przypadek ogolilam sie w miejscu intymnym maszynka od brata . Po 2 dniach zaczela mnie swedziec pochwa i troszke sczypalo jak i swedzialo przy oddawaniu moczu . Podrapalam sie odruchowo pare razy co spowodowalo silne zaczerwienienie . Trwa to juz nie caly tydzien co to moze byc ?? Prosze o pomoc .

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej doszło do zakażenia w wyniku nieprzestrzegania zasad higieny (ogolenie maszynką brata) Radziłabym udać się do ginekologa celem podjęcia leczenia.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to być może infekcja. Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

mogą to być objawy zakażenia.

Wskazana jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą wskazywać na infekcję pochwy oraz/lub zakażenie układu moczowego. Wskazane jest wykonanie badania ogólnego moczu oraz wizyta z wynikiem u ginekologa.