Swędzenie odbytu i menopauza

Od pięciu lat walczę ze swędzeniem odbytu. Miałam rektoskopię i okazało się, że wszystko jest w porządku. Lekarze nie są w stanie mi pomóc. Co mam zastosować? W mojej diecie nie ma przesady w spożywaniu produktów wymienianych jako sprzyjające świądowi, wręcz są one bardzo rzadkie w moim menu, dbam o higienę, jestem w okresie menopauzy.

Marta Mielniczuk

Witam, są dostępne w aptece maści a także kremy mające właściwości przeciwświądowe, które mogły pomóc w Pani dolegliwościach. Pozdrawiam