Swędzenie okolic intymnych, brak miesiączki i zmęczenie a prawdopodobieństwo ciąży

Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Ostatni raz byłam aktywna seksualnie pomiędzy 17-26 IX, ostatnią miesiączkę miałam w dniach 7-14IX. (cykl 20-paro dniowy) Zawsze był to seks w prezerwatywie, która nie pękła, lecz raz się troche unosiła... po 26IX miałam ok tyg. poczucie pieczenia i swędzenia okolic intymnych i bardzo duże ilości białego śluzu.. (teraz już nie). Nadal nie mam miesiączki, czuję się senna, zmęczona, boli żołądek. Robiłam 3 testy ciązowe (17X,26X,27X)- każdy negatywny

Milena Lubowicz

Prawdopodobieństwo jest znikome, gdyż w tej chwili testy ciążowe mają wysoką czułość.
Pozdrawiam