Swędzenie po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego

witam mam 39 lat mialam wstrzykniety kwas hiarunowy w pokliczki efektu nie widac a skora szczypie bylo to 1,5 miesioca temu lekarz wstrzyknol mi 2 apulti przeczytalam w opinniach ze to bardzo niszczy skore prosze o prawdziwom odpowiedz na nastepny raz juz sie nie zgodze chcialabym tylko dosc do siebie bo narazie jestem przerarzona i zalamana co zrobilam prosze o pomoc z szacunkiem anna

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego nie niszczy skóry a wręcz przeciwnie! Szkoda że Pani nie widzi efektów bo zwykle są one widoczne po 2-ch ampułkach. Jeśli wciąż czuje Pani niepokojące dolegliwości proszę zwrócić się do lekarza wykonującego zabieg - warto również zapamiętać który preparat został podany aby w przyszłości go nie stosować.

Niestety nie podaje Pani jaki to był kwas i w jakim celu został wstrzyknięty. Kwas hialuronowy nie niszczy skórę a jest elementarnym składnikiem substancji międzykomórkowych w skórze. Zapewnia nam nawodnienie i jędrność skóry. Nie powinien powodować "szczypania". Jeżeli tak się dzieje po 1,5 miesiąca to nie pozostaje nic innego jak zgłosić się do lekarza, który wstrzyknął ten preparat o poradę i diagnozę. Jeżeli jest to niemożliwe z jakichś względów to proszę się zgłosić do innego specjalisty medycyny estetycznej.