Swędzenie pochwy i pieczenie w czasie stosunku płciowego

witam! mam intymny problem a wizytę u ginekologa zapisaną dopiero za miesiąc bo jedyny ginekolog jest na urlopie. od 4 dni strasznie swędzi mnie pochwa i dziś zauważyłam ze mam białe kropeczki. podczas stosunku kilka przeszło na penisa, a do tego czułam pieczenie w czasie sexu. co to może być? zaczęło się to po wizycie na basenie, wcześniej nie miałam czegoś takiego. z toalety publicznej nie korzystałam. mam powracające upławy przez grzyby ale lekarz mi już nic na nie nie daje. czy to poważne?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy sytuacja jest poważna... tak ! Nie wymaga ona jednak hospitalizacji szpitalnej ale z pewnością konieczne będzie zastosowanie odpowiedniego leczenia przeciwgrzybiczego. Warto to zrobić ponieważ infekcje mogą prowadzić do nieprzyjemnych powikłań. Polecam także doraźnie stosować preparat poprawiający naturalną florę bakteryjną pochwy np Lactovaginal