Swędzenie sutków a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, dziś 9.04. Swędzą mnie sutki, schodzi mi też z nich skóra. w zasadzie są takie chropowate. Zblizenie było 03.04. Chłopak dotykał mnie dłonią ze spermy, ale nie dotykał mojej pochwy. na gołe ciało dotykał tylko piersi oraz brzucha. Dotykał mojego tyłka (pośladków) przez spodnie. Potem poszłam pod prysznic. Czy woda pomogla w dostaniu sie plemnikow np z brzucha? Były to dni płodne. 15 dc. Okres ostatni miałam 19.03

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szanse na zaplodnienie są znikome. Możliwe iż są to oznaki infekcji sutków.