Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Świąd i pieczenie członka po przygodnym seksie oralnym

Swędzenie i pieczenie penisa po stosunku oralnym. Około 3 tyg temu odbyłem stosunek oralny z przygodnie poznaną kobietą. Po kilku dniach zacząłem odczuwać swędzenie i pieczenie pod napletkiem. Okresowo widoczne jest małe zaczerwienienie. Mimo smarowania Clotrimazolem 2x dziennie przez około 10-12 dni swedzenie nie przechodzi. Co to może być? Dermatolog ocenił że najpewniej grzybica lub coś podobnego. Nie mam żadnych innych objawôw.
MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Zapene grzybica tylko dziwie sie deramtolgowi zw niez zrobil panu bad na ta grzybice proponuje udac sie do innego dermatologa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy