Świąd skóry bez żadnych krostek

od pewnego czasu mam swiad skory ale nie mam zadnych krostek ani wysypki.swedzi mnie doslownie wszystko.poswedzi tak z dzien i przestaje i za jakis czs znowu to samo co to moze byc?

Mikołaj Cyganok

Świąd może towarzyszyć wielu, w tym również poważnym chorobom, oraz być skutkiem stosowania niektórych leków Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który będzie mógł Pana/Panią zbadać. Ponadto, warto wykonać podstawowe badania krwi i moczu.