Świąd skóry w środkowej części dłoni

Witam serdecznie.. Odjakiegos czasu bardzo swedzi mnie skora w srodkowej czesci dloni, ona swedzi tam mocno nieraz ze musze sie porzadnie mocno i dlugo drapac, i tak jest przez kilka dni az od tego drapania robi sie taka skorupa gruba i to odchodzi po malych kawałeczkach i jak juz sciagne wszystko to mam spokoj przez jakie 3 dni i wszystko zaczyna sie od nowa i tak w koło. bylam u lekarza dostałam masc sterydową ale nic to nie pomaga. i wydaje mi sie ze to swedzenie bylo na mniejszej czesci dloni , a teraz sie poszerza. Może uda mi sie odczytac jakąs wiadomosc co pomoze mi, bo to wyglada strasznie,. ja to nawilzam mascia z wit A, natłusci fajnie ale sie szybko wchłania i znowu swedzi. Dziekuje z gory za pomoc. Viola

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.