Świąd w okolicy odbytu u 61-latka

od 6 m. swędzi mnie w okolicy odbytu,nie są raczej to hemoroidy.Swędzenie pojawia się raz na 12 godz. raz na6. lub15 ;więc wnioskuję że to nie szczelinka. jaka morze być inna przyczyna. Proszę o poradę ewentualnie adres do jakiegoś lekarza w okolicy Zgorzelca

Szanowny Panie, bez badania lekarskiego ciężko jest cokolwiek stwierdzić. Nie można wykluczyć choroby hemoroidalnej. Proszę się udać do proktologa.