Świąd warg sromowych a stosowanie Pimafucort

Odczuwam swędzenie warg sromowych. Objawy te występują na zewnątrz.Nie mam upławów ani krwawień, Stosowałam maść Pimafucort ale mi nie pomogła. Mam 62 lata.

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z lekarzem, bez oceny sromu nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odowiedzi odnośnie możliwej przycyzny świądu i ew. sposobu leczenia.

Małgorzata Panek

Objaw może być związany z infekcją dróg rodnych albo układu moczowego. Należałoby wykonać badanie ogólne moczu
Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam