Światłowstręt, bolesność i zawroty głowy a ciąża

30.01 dostałam miesiączkę trwającą 5 dni(najdłuższa jaką miałam), cykl u mnie wynosi 27 dni wcześniej uprawiałam seks bez prezerwatywy jednak biorę tabletki syndi-35 poza tym seks bez trwał ok 4 min, potem została użyta prezerwatywa. od jakiegoś czasu jednak mam brak apetytu ogromny, bóle i zawroty głowy,a przez to i delikatne mdłości jednak nie wymiotuje, oraz ogromny światłowstręt. czy mogę być w ciąży? jestem w trakcie stosowania kolejnej paczki syndi, czy mogę użyć test?

Małgorzata Panek

Czasami dwa tygodnie od zapłodnienia występuje krwawienia związane z zagnieżdżeniem się zarodka. Proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam