Sylwetka serca z zaznaczoną komorą lewą
Witam Bardzo prosze o komentarz do opisu badania rtg :sylwetka serca z zaznaczoną komorą lewą .Aorta wydlużona...z góry dziekuje

MĘŻCZYZNA, 58 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Taki zapis może wskazywać na przeciążenie lewej komory,.
Lek. PaweĹ Baljon
Do weryfikacji służy badanie echokardiograficzne czy to faktycznie zmiany w sercu czy tylko opis radiologa..
Pozdrawiam
M. Muzolf