Symetryczne drętwienie dłoni

Jestem lekarzem rencista. (64 lata).Od 2 miesiecy budze sie w nocy i mam kompletnie odretwiale dlonie.Najczesciej symetrycznie.Objawy ustepuja w ciagu 3 minut gimnastyki. Po ok. 3 godzinach sytuacja sie powtarza. Dretwienie dotyczy takze stop, ale w znikomym stopniu i jest takze symetryczne. Jako wieloletni internista nie spotkalem sie z podobnymi symetrycznymi objawami dlatego prosze : Koledzy odpiszcie : co sadzicie.Jerzy z Warszawy.

Szanowny Panie Doktorze należy zgłosić się na badanie neurologiczne z wynikiem rtg kręgosłupa szyjnego i wykazem stosowanych leków, pozdrawiam