Symetrycznie obniżony metabolizm fdg w obu okolicach czołowo-ciemieniowych

w badaniu pet/ct stwierdza się symetrycznie obniżony metabolizm fdg w obu okolicach czołowo-ciemieniowych, dyskretnie w obrębie części mezialnych obu płatów skroniowych oraz w obrębie lewego płata ciemieniowego -wizyte mam za 3 m-ce, lekarz powiedział mi tylko że nie spodziewał się taki zmian -proszę o podpowiedź czy jest bardzo źle

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie są to zmiany bardzo poważne, jednak z pewnością konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym.