Syndrom małej dziewczynki

Witam Podejrzewam u siebie syndrom małej dziewczynki W dzieciństwie byłam maskotką Byłam wyręczana przez rodziców Potem robiłam to co oni chcieli Próbowałam się zabić Skończyłam technikum Na studiach poznałam faceta o wiele starszego Zerwałam z nim Wzięłam tabletki i szpital Potem szpital psychiatryczny Potem Kraków os schizotypowa i schizoidalna Teraz problemy w pracy straciłam pozycję idealnej dziewczyny Chce stamtąd uciec Nie wiem co robić wyprowadzić się znaleźć inną pracę Jak się dorasta

Witam,

rozumiem Pani zagubienie i poszukiwanie drogi wyjścia, która pozwoli się uporać z lękiem i pojawiającymi się problemami.
Trudno przy pomocy konsultacji online wskazać receptę pozwalającą szybko rozwiązać kłopoty i znaleźć tajemnicze drzwi prowadzące do świata dorosłych. Proszę rozważyć bezpośredni kontakt z psychoterapeutą, który umożliwi Pani konfrontację z własnym Cieniem (czyli słabościami i ograniczeniami) a tym samym ułatwi podążanie drogą której Pani poszukuje.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?ref=hl