Syrop Fosidal przy gorączce i bólu gardła

od 3 dni ma gorączkę 39, która po zastosowaniu Ibum znika. Poza tym boli mnie gardło przy połykaniu śliny i jedzenia. Lekarz internista stwierdził, że mam nalot na migdałach ale bez ropnych czopów dlatego przypisał mi Hascosept oraz Fosidal. Jeśli po 2 dniach nie będzie poprawy mam zażyć antybiotyk Amotaks. Czy ja mam zażyć syrop Fosidal skoro nie mam kaszlu ani zapalenia oskrzeli. może lekarz pomylił się co do tego syropu. Co mam robić?

Milena Lubowicz

Syrop ten działa przeciwzapalnie, pewnie dlatego został zlecony przez lekarza. Proponuję go zażywać.
Pozdrawiam