Szansa na ciążę na podstawie dat ostatnich miesiączek

Witam. Mam pytanie do lekarza ginekloga na temat dni płodnych gdyż mam nielegularne cykle- 1 sierpnia miałam okres następnie 29 sierpień,28 wrzesień i ostatni 31 październik i w związku z tym mam pytanie czy jest szansa na ciąże ? Ostatni stosunek z wytryskiem odbyłam 17 listopada.

Milena Lubowicz

W przypadku nieregularnych cykli trudno ocenić dzień owulacji. Gdyby okazało się, że nie udało się zajść w ciążę, polecam testy owulacyjne dostępne w aptece bez recepty, które znacznie ułatwią określenie dni najbardziej płodnych.
Pozdrawiam