Szansa na ciążę po stosunku w 10 dniu cyklu

Witam!
Mam 20 lat. Od czerwca miałam regularne okresy co 27 dni, przedostatnią miesiączkę miałam 32, a ostatnia znowu 27 10 dnia cyklu (tj. o 1 w nocy 10 dnia cyklu). Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczania z wytryskiem. Jaka jest szansa na dziecko, bo owulację mam mieć patrząc na kalendarzyk 13 dnia cyklu? Proszę o odpowiedź, bo zależy mi żeby wynik był pozytywny:)
Pozdrawiam

20 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Przy jednorazowym współżyciu szansa nie jest bardzo duża. Nie potrafię Pani odpowiedzieć precyzyjnie. Dni płodne można wyznaczać na podstawie obserwacji śluzu (przejrzysty i obfitszy) i porannych pomiarów temperatury (tuż po owulacji następuje skok temperatury).

Pozdrawiam!