Szansa na donoszenie ciąży po 3 poronieniach

Witam! Czy kobieta w wieku 36 lat z zespolem antyfosfolipidowym po 3 poronieniach ( wczesne ciaze ok 11-12 tydz.) ma szanse na donoszenie ciazy do konca i urodzenie zdrowego dziecka ? I jeszcze jakie leczenie ewentualnie trzeba podjac aby wszystko zakonczylo sie szczesliwie ? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ciąża w takiej sytuacji jest zagrożona. Warto skonsultować się z ginekologiem w celu podjęcia odpowiednich kroków by temu przeciwdziałać.