Szansa na naturalne poczęcie przy 99% nieprawidłowych plemnikach

Witamy, wczoraj odebraliśmy wyniki badania nasienia u męża jesteśmy bardzo zaniepokojeni ponieważ plemników prawidłowych jest 1% a nieprawidłowych 99% w tym wady główki 99%, wstawki 16% witki 4. Czy jest szansa na naturalne poczęcie? Czy dieta i zmiana stylu życia poprawi morfologię plemników?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno to określić. Obecnie szansa na naturalnie poczetą ciążę jest znikoma.