Szansa na poprawę zdrowia u 56-latki z niewydolnością płucną

Dziendobry,mam pytanie doctyczace mojej mamy lat 56.Niemieccy lekaze rozpoznali jakies 2 miesiace temu artmetyzm,ktory doprowadzil do zwloknienia pluc,co z kolei do ostrej nie wydolnosci plucnej.Spedza ok 14 godzin na dobe pod tlenem,jej wydolnosc plucna nie przekracza 55%Lecza ja akortyzonem.Mam pytanie,czy mozna to zaleczyc?Czy moja mama ma jakos szanse na poprawe zdrowia?Radek z Kwidzyna.

Niestety zwłóknienia płuc nie da się wyleczyć ani zaleczyć. Terapia sterydowa prowadzona jest w celu spowolnienia procesu. Trzeba rozważyć opiekę wentylacyjną w warunkach domowych