Szansa na urodzenie córki

Czy to prawda że jeżeli chce miec z dziewczyną córeczkę to żeby pomóc w "zrobieniu" ciórci to trzeba że tak powiem wystrzelic do pochwy dwa dni przed owulacją ? :) bo czytałem że zwiększa to szansę :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Osobiście słyszałem o rzekomo działającej '' metodzie'' zwiększającej szansę na poczęcie dziewczynki. Polegała ona na stosunku pod sam koniec dni płodnych. Teoretycznie materiał genetyczny kobiecy jest nieco bardziej wytrzymały. Nie ma jednak sposobu gwarantującego powodzenie w tej kwestii.