Szansa na zajście w ciążę a monitorowanie owulacji

Witam , Okres miałam 1.10. Cykle mam 25-26 dniowe.. Współżyłam z mężem 10.10, 13.10 i 15.10. Czy jest jakaś szansa że udało mi sie zajść w ciąże?? Test robiłam 6 dni przed miesiaczka i wyszedł negatywny czy jest on wiarygodny ? Dodam że od kilku dni po owulacji mam bóle podbrzusza i piersi.. do okresu zostało dwa dni i caly czas boli mnie podbrzusze i brzuch już jak na okres

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście szansa na ciążę istnieje bo współżyła Pani w okresie dni płodnych. Proszę pamiętać iż test ciążowy warto wykonać po upływie minimum 14 dni od stosunku. Zakładając iż kluczowy był ten ostatni daje to 29.10